0 Produktów - 0,00 zł
Koszyk jest pusty!
Twoje produkty Aktualizuj cenę

PŁATKI DĘBOWE US SHERRY 50G

0 Opinie |  Wyślij opinię
Produkt dostępny w dużej ilości

PŁATKI DĘBOWE FR KONIAK 50G

Płatki dębowe uzyskane w procesie rozdrobnienia świeżo opróżnianych beczek (beczki z dębu amerykańskiego lub hiszpańskiego) po Sherry Oloroso. Płatki posiadają doskonały aromat i właściwości. Idealnie nadają się do starzenia, dojrzewania mocnych trunków takich jak czyste wódki, domowe koniaki, winiaki, whisky, brandy, śliwowice, nalewki etc., a także do starzenia trunków niskoprocentowych jak wina, miody pitne czy piwa.

Dawkowanie zależy od indywidualnych odczuć smakowych, przeciętnie 4-6g na 1 litr alkoholu. Minimalny okres kontaktu płatków z alkoholem to 6 tygodni.
9,00 zł
Producent: Inny


PŁATKI DĘBOWE FR KONIAK 50G Płatki dębowe uzyskane w procesie rozdrobnienia świeżo opróżnianych beczek (beczki z dębu amerykańskiego lub hiszpańskiego) po Sherry Oloroso. Płatki posiadają doskonały aromat i właściwości. Idealnie nadają się do starzenia, dojrzewania mocnych trunków takich jak czyste wódki, domowe koniaki, winiaki, whisky, brandy, śliwowice, nalewki etc., a także do starzenia trunków niskoprocentowych jak wina, miody pitne czy piwa. Dawkowanie zależy od indywidualnych odczuć smakowych, przeciętnie 4-6g na 1 litr alkoholu. Minimalny okres kontaktu płatków z alkoholem to 6 tygodni.
Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.